Ponad 15 lat doświadczenia to czas, któremu można zaufać.

Nasz zespół to osoby, które swoje doświadczenie zdobywały nie tylko w oparciu o kierunkowe wykształcenie i przebyte kursy, ale przede wszystkim dzięki setkom zleceń wymagających klientów. Dzięki wszelkim wyzwaniom przed którymi postawili nas zleceniodawcy, posiadamy odpowiednią widzę, by móc sprostać Państwa oczekiwaniom. Jakich specjalistów posiada nasza firma?


Nasza firma, to

Malarze

Z farbą na co dzień

Specjaliści, dzięki którym nie trzeba obawiać się zacieków czy odprysków. Świetnie radzą sobie z nowymi powierzchniami, jak i odświeżeniem starych pomieszczeń, które potrzebują powiewu świeżości pod okiem profesjonalisty.

Tapeciarze

Wzór dla pomieszczeń

Tapety wracają do łask. Z powoli porzuconego elementu dekoracyjnego, znowu stały się hitem mody. Klienci chętnie dodają nowych wzorów swoim pomieszczeniom. Nasi fachowcy zadbają o prawidłowe nałożenie tapety.


Doradca klienta

Pomocna dłoń w ważnych decyzjach

Zmiany to piękny czas, który rodzi mnóstwo dylematów. Z pomocą przychodzą nasi doradcy, którzy nie tylko rozwieją wątpliwości napotkane przy planowaniu metamorfozy, ale również podzielą się własnymi pomysłami.

Kurierzy

W mig dostarczą potrzebne materiały

W sklepach budowlanych można spędzić długie godziny. Z pomocą przychodzą nasi mobilni kurierzy, którzy szybko dotrą do odpowiedniego sklepu, wybiorą potrzebne materiały i dostarczą je fachowcom pod wskazany adres.